Harmonogram odczytu podzielników kosztów ogrzewania


Poniżej przedstawiamy harmonogram odczytu podzielników kosztów ogrzewania.

Odczyty przeprowadza firma rozliczeniowa Energos-Schlitt Sp. z o.o., telefony kontaktowe: 56-645-79-90 oraz 56-648-10-40.

W Spółdzielni Mieszkaniowej KOPERNIK informacje dotyczące odczytów podzielników kosztów ogrzewania oraz wyjaśnienia w sprawie rozliczania kosztów energii cieplnej można uzyskać w Dziale Analiz Ekonomicznych i Gospodarki Lokalami pod numerem telefonu 56-612-06-49.



W budynkach oznaczonych kolorem czerwonym przy ul. Jeśmanowicza i Sucharskiego wraz z odczytem zostanie dokonana wymiana obecnie zainstalowanych podzielników na podzielniki elektroniczne ze zdalnym odczytem radiowym.


GRUPA SIERPNIOWA
UlicaNumer klatkiGodziny odczytu
16 sierpnia 2017 r.środa
Chrobrego515:00 – 16:15
716:00 – 17:00
916:45 – 18:00
1317:30 – 19:00
Łąkowa215:00 – 15:45
415:45 – 16:30
616:30 – 17:15
817:15 – 18:00
1018:00 – 18:45
1218:45 – 19:30
17 sierpnia 2017 r.czwartek
Chrobrego1515:00 – 16:00
1715:45 – 17:00
2116:30 – 18:00
2317:30 – 19:00
Łąkowa1415:00 – 15:45
1615:45 – 16:30
1816:30 – 17:15
2017:15 – 18:00
2218:00 – 18:45
18 sierpnia 2017 r.piątek
Chrobrego2518:30 – 20:00
Łąkowa2415:00 – 15:45
2615:45 – 16:30
2816:30 – 17:15
3017:15 – 18:00
3218:00 – 18:45
Sucharskiego1015:00 – 16:00
10a15:45 – 16:45
10b16:30 – 17:30
10c17:15 – 18:15
10d18:00 – 19:00
21 sierpnia 2017 r.poniedziałek
Sucharskiego615:00 – 16:00
6a15:45 – 16:45
6b16:30 – 17:30
6c17:15 – 18:15
6d18:00 – 19:00
Sucharskiego813:30 – 15:30
8a14:30 – 17:00
8b15:30 – 18:00
21 sierpnia 2017 r. — uzupełnieniaponiedziałek
Łąkowa2-3217:00 – 20:00
22 sierpnia 2017 r.wtorek
Lecha914:00 – 14:30
1015:00 – 15:45
1114:30 – 15:00
1215:45 – 16:15
1416:15 – 17:00
1617:00 – 17:30
Rusa1017:30 – 18:15
1218:00 – 18:45
1418:30 – 19:15
1619:00 – 20:00
Sucharskiego8c14:00 – 16:30
8d15:00 – 17:30
23 sierpnia 2017 r.środa
Jeśmanowicza415:00 – 17:30
616:30 – 19:00
Popiela114:30 – 15:15
1a15:15 – 15:45
1b15:45 – 16:30
316:30 – 17:00
3a17:00 – 17:45
3b17:45 – 18:15
Rusa1818:00 – 19:00
2018:30 – 19:30
24 sierpnia 2017 r.czwartek
Długa4715:30 – 16:00
47a16:00 – 16:30
47b16:30 – 17:00
47c17:00 – 17:30
47d17:30 – 18:00
47e18:00 – 18:30
Jeśmanowicza815:00 – 17:30
1016:30 – 19:00
Rusa616:00 – 16:30
816:30 – 17:00
1317:00 – 17:45
1517:45 – 18:30
1718:00 – 19:15
1918:30 – 20:00
Żwirki i Wigury5815:00 – 15:30
6015:30 – 16:00
25 sierpnia 2017 r.piątek
św. Andrzeja Boboli1115:00 – 15:45
1315:30 – 16:30
1916:00 – 18:00
2116:30 – 18:00
23
Długa4915:30 – 16:00
49a16:00 – 16:30
49b16:30 – 17:00
49c17:00 – 17:30
49d17:30 – 18:00
49e18:00 – 18:30
Jeśmanowicza1215:00 – 17:30
1416:30 – 19:00
28 sierpnia 2017 r.poniedziałek
św. Andrzeja Boboli3314:30 – 15:15
3515:15 – 16:00
3916:00 – 16:45
4116:45 – 17:30
Jeśmanowicza1614:00 – 16:30
1815:30 – 18:00
Łąkowa115:30 – 16:00
316:00 – 16:30
516:30 – 17:00
717:00 – 17:30
917:30 – 18:00
1118:00 – 18:30
Szosa Chełmińska14217:30 – 18:15
14418:15 – 18:45
14618:45 – 19:30
146a19:30 – 20:00
28 sierpnia 2017 r. — uzupełnieniaponiedziałek
Sucharskiego8-8d17:30 – 19:30
29 sierpnia 2017 r.wtorek
Batorego917:30 – 18:00
1118:00 – 18:30
Jeśmanowicza2015:00 – 17:30
2216:30 – 19:00
Kościuszki11b15:30 – 16:00
11c16:00 – 16:30
11d16:30 – 17:00
11e17:00 – 17:30
29 sierpnia 2017 r. — uzupełnieniawtorek
Chrobrego5-9
13-17
21-25
17:30 – 20:00
Sucharskiego6-6d
10-10d
16:30 – 18:30
30 sierpnia 2017 r.środa
Jeśmanowicza2415:00 – 17:30
2616:30 – 19:00
30 sierpnia 2017 r. — uzupełnieniaśroda
Batorego9-1117:30 – 20:00
Długa47-47e
49-49e
16:00 – 18:00
Kościuszki11b-11e17:30 – 20:00
Lecha9-11
10-16
Łąkowa1-11
Popiela1-3b
Rusa6-20
13-19
15:00 – 18:00
Żwirki i Wigury58-60
31 sierpnia 2017 r. — uzupełnieniaczwartek
św. Andrzeja Boboli11-13
19-21
33-35
39-41
16:30 – 18:30
Jeśmanowicza4-2615:30 – 20:00
Szosa Chełmińska142-146a16:30 – 18:30



GRUPA WRZEŚNIOWA
UlicaNumer klatkiGodziny odczytu
11 września 2017 r.poniedziałek
Bema415:30 – 16:15
616:15 – 16:45
816:45 – 17:30
1017:30 – 18:15
1218:15 – 18:45
1418:45 – 19:30
12 września 2017 r.wtorek
Bema1615:30 – 16:15
16a16:15 – 16:45
16b16:45 – 17:30
3617:30 – 19:00
13 września 2017 r.środa
Bema3815:30 – 16:15
38a16:15 – 17:00
38b17:00 – 17:45
38c17:45 – 18:30
42a18:00 – 19:30
14 września 2017 r.czwartek
Bema4015:30 – 16:15
40a16:15 – 17:00
40b17:00 – 17:45
40c17:45 – 18:30
Matejki84b18:00 – 19:30
15 września 2017 r.piątek
Matejki84a18:00 – 19:30
8615:30 – 16:15
8816:15 – 17:00
9017:00 – 17:45
9217:45 – 18:30
18 września 2017 r.poniedziałek
Broniewskiego7218:00 – 19:30
Fałata6815:00 – 16:30
7016:00 – 17:30
7217:00 – 18:30
19 września 2017 r.wtorek
Krasińskiego9915:00 – 16:30
10116:15 – 17:45
11617:30 – 18:30
116a18:00 – 19:30
20 września 2017 r.środa
Kochanowskiego1915:00 – 15:45
2115:30 – 16:15
21A16:00 – 17:00
Mickiewicza83a17:30 – 18:30
83b18:00 – 19:00
83c18:30 – 19:30
130a16:30 – 17:00
130b17:00 – 18:00
21 września 2017 r.czwartek
Derdowskiego215:00 – 15:45
415:45 – 16:30
616:30 – 17:15
Krasińskiego2117:15 – 18:30
2318:00 – 19:30
2519:00 – 20:00
22 września 2017 r.piątek
Kujota315:00 – 15:45
515:30 – 16:30
5a16:00 – 17:00
Mickiewicza6416:45 – 17:45
25 września 2017 r. — uzupełnieniaponiedziałek
Bema4-8
10-14
 16-16b
15:30 – 17:30
Bema36
38
40
42a
16:30 – 20:00
Matejki84a-84b
86-92
26 września 2017 r. — uzupełnieniawtorek
Broniewskiego7215:30 – 16:30
Fałata68-72
Derdowskiego2-617:00 – 20:00
Krasińskiego21-25
Kujota3-5a
Kochanowskigo19-21a16:00 – 18:30
Krasińskiego99
101
116-116a
Mickiewicza64
83a-83b
130a-130b
2 października 2017 r.poniedziałek
Fałata5416:00 – 17:30
5615:15 – 16:30
5814:30 – 15:30
3 października 2017 r.wtorek
Krasińskiego10517:00 – 18:00
10718:00 – 19:00
Mickiewicza134-136
lokale użytkowe
15:00 – 15:30
13415:15 – 16:15
134a15:45 – 16:30
13616:00 – 17:00
4 października 2017 r.środa
Słowackiego2717:00 – 18:15
2918:00 – 18:45
3118:30 – 19:15
5 października 2017 r.czwartek
Broniewskiego4015:00 – 17:00
42
44
46
4816:00 – 18:00
50
52
54
6 października 2017 r.piątek
Odrodzenia717:15 – 18:00
917:45 – 18:30
Szosa Chełmińska1615:00 – 15:45
1815:30 – 16:15
2016:00 – 16:45
2216:30 – 17:30
10 października 2017 r. — uzupełnieniawtorek
Broniewskiego40-5416:30 – 18:30
Fałata54-58
Krasińskiego105-10715:00 – 17:30
Mickiewicza134-136
Odrodzenia7-9
Słowackiego27-31
Szosa Chełmińska16-22


Ponadto w poniedziałek 2 października 2017 r. w budynkach przy ul.

– Gagarina 18-32
– Gagarina 44-58
– Gagarina 60-74
– Gagarina 76-80
– Kochanowskiego 4-4a
– Kochanowskiego 27-27a
będzie dokonany odczyt radiowy – bez konieczności wchodzenia do mieszkań.



Powrót


BIEŻĄCE INFORMACJE
PLAN REMONTÓW
STAWKI OPŁAT
HARMONOGRAM ODCZYTÓW
Podzielniki c.o. – grupa listopadowa
Podzielniki c.o. – grupa grudniowa
OFERTY
Najem lokali użytkowych
Najem powierzchni reklamowych
DZIAŁALNOŚĆ S-O-K
Charakterystyka działalności
Zaproszenia stałe
Imprezy okazjonalne
Koło Wędkarskie
Środy szachowe
Biegacze
Rowelersi