Harmonogram odczytu wodomierzy mieszkaniowych


Poniżej przedstawiamy harmonogram odczytu wodomierzy mieszkaniowych w okresie 26.09.-03.10.2017 r.

Odczyty przeprowadza firma KERAM s.c. z siedzibą w Toruniu przy ul. Gałczyńskiego 35, telefony kontaktowe: 56-654-08-94 oraz 56-651-00-56, e-mail: keram.torun@onet.pl.

W przypadku braku obecności na odczycie w wyznaczonym przez firmę rozliczeniową terminie możliwe jest podanie wskazań wodomierzy wraz z ich numerami oraz datą odczytu:



ADRESGODZINY ODCZYTU
26 września 2017 r. wtorek
 Harcerska 16-16c15:30 — 17:00
 Jeśmanowicza 22-2616:00 — 17:00
 Legionów 121-13113:00 — 14:30
 Legionów 133-15114:30 — 16:30
 Legionów 212-212c13:00 — 14:30
 Legionów 214-214c13:30 — 15:00
 Legionów 216-216e14:30 — 16:00
 Legionów 218-218c15:30 — 16:30
 Sczanieckiego 18-2414:30 — 16:30
 Sczanieckiego 26-3212:30 — 14:00
27 września 2017 r. środa
 Batorego 9-1117:00 — 18:00
 św. Andrzeja Boboli 1-512:00 — 13:00
 św. Andrzeja Boboli 11-1312:00 — 13:00
 św. Andrzeja Boboli 19-2312:30 — 13:30
 św. Andrzeja Boboli 33-3513:30 — 14:30
 św. Andrzeja Boboli 39-4115:00 — 16:00
 Chrobrego 314:00 — 16:00
 Chrobrego 1116:00 — 18:00
 Chrobrego 1914:00 — 16:00
 Chrobrego 2716:00 — 18:00
 Kościuszki 3612:00 — 14:00
 Popiela 616:00 — 17:00
 Popiela 816:00 — 17:00
 Popiela 1016:30 — 17:30
 Popiela 1217:00 — 18:00
 Popiela 1417:00 — 18:00
 Szosa Chełmińska 140e13:00 — 14:00
 Szosa Chełmińska 142-146a14:00 — 15:30
28 września 2017 r. czwartek
 Bema 4-812:00 — 13:00
 Bema 10-1412:00 — 13:00
 Bema 16-16b12:00 — 13:00
 Bema 2013:00 — 15:00
 Bema 2215:00 — 17:00
 Bema 2413:00 — 15:00
 Bema 3615:00 — 16:00
 Bema 38-38c15:30 — 16:30
 Bema 40-40c16:30 — 17:30
 Bema 42a17:00 — 18:00
 Derdowskeigo 2-612:00 — 13:00
 Gałczyńskiego 4016:30 — 17:30
 Krasińskiego 19-2513:00 — 14:00
 Matejki 84a17:00 — 18:00
 Matejki 84b17:00 — 18:00
 Matejki 86-9217:00 — 18:00
 Morcinka 1-715:00 — 17:00
 Słowackiego 27-3114:00 — 15:00
29 września 2017 r. piątek
 Grudziądzka 80-84a15:00 — 17:00
 Jeśmanowicza 4-1415:00 — 17:00
 Łąkowa 2-1212:00 — 14:00
 Łąkowa 14-2412:00 — 14:00
 Ląkowa 26-3214:00 — 15:00
 Świętopełka 20-20c12:00 — 14:00
 Świętopełka 22-22c14:00 — 16:00
 Świętopełka 24a-24c15:00 — 17:00
 Świętopełka 30-30c16:00 — 17:00
 Świętopełka 32-32e12:00 — 14:00
 Świętopełka 34-34e12:00 — 14:00
 Świętopełka 36-36c14:00 — 15:00
2 października 2017 r. poniedziałek
 Bydgoska 4312:00 — 13:00
 Bydgoska 86-88a12:30 — 13:30
 Fałata 54-5813:00 — 14:30
 Fałata 68-7214:00 — 15:30
 Gagarina 82-8415:00 — 16:30
 Gagarina 124-12616:00 — 17:30
 Kochanowskiego 19-21a17:00 — 18:00
 Kochanowskiego 27-27a13:00 — 14:00
 Konopnickiej 4-616:00 — 17:30
 Kujota 2-413:30 — 15:00
 Kujota 613:00 — 14:00
 Krasińskiego 10513:00 — 14:00
 Krasińskiego 112-112a13:30 — 14:30
 Krasińskiego 116-116a13:30 — 14:30
 Matejki 5-915:00 — 16:00
 Mickiewicza 52-5617:00 — 18:00
 Mickiewicza 6416:00 — 17:30
 Mickiewicza 83a-83c12:00 — 13:00
 Mickiewicza 11115:30 — 16:30
 Mickiewicza 117-117a15:00 — 16:00
 Mickiewicza 130a-130b16:00 — 17:00
 Reja 14-1614:00 — 15:00
 Rybaki 28-28c15:00 — 16:00
 Rybaki 30-3214:00 — 15:30
 Rybaki 32a-3413:30 — 15:00
 Rybaki 3813:00 — 14:00
 Rybaki 40-40a12:30 — 13:30
3 października 2017 r. wtorek
 Długa 47-47e15:30 — 17:00
 Długa 49-49e14:30 — 16:00
 Długa 51-51e13:30 — 15:00
 Jeśmanowicza 16-2016:00 — 17:00
 Popiela 512:00 — 13:00
 Popiela 712:00 — 13:00
 Popiela 912:30 — 13:30
 Popiela 1113:00 — 14:00
 Sczanieckiego 2-812:00 — 14:00
 Sczanieckiego 10-1614:00 — 16:00


Powrót


BIEŻĄCE INFORMACJE
PLAN REMONTÓW
STAWKI OPŁAT
HARMONOGRAM ODCZYTÓW
Wodomierze
Podzielniki c.o. – grupa październikowa
OFERTY
Najem lokali użytkowych
Najem powierzchni reklamowych
DZIAŁALNOŚĆ S-O-K
Charakterystyka działalności
Zaproszenia stałe
Imprezy okazjonalne
Koło Wędkarskie
Środy szachowe
Biegacze
Rowelersi