OFERTY

Praca

Spółdzielnia Mieszkaniowa "Kopernik"
w Toruniu, ul. Matejki 94/96

zatrudni osobę na stanowisko

ADMINISTRATOR

Opis stanowiska:

  • prowadzenie spraw związanych z administrowaniem budynków mieszkalnych i lokali użytkowych;
  • obsługa interesantów i prowadzenie korespondencji dotyczącej administrowanych zasobów;
  • przyjmowanie zgłoszeń w zakresie zaistniałych awarii oraz usterek wynikających z bieżącej eksploatacji budynków mieszkalnych i lokali użytkowych;
  • podejmowanie decyzji dotyczących sposobu załatwienia przyjętych zgłoszeń;
  • kontrola jakości wykonywanych prac porządkowych, deratyzacyjnych, dezynfekcyjnych i dezynsekcyjnych, pielęgnacyjnych zieleni;
  • organizowanie i udział w zebraniach z mieszkańcami administrowanych budynków;
  • praca głównie na terenie administrowanych zasobów Spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych, uzupełniana pracą biurową.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe lub średnie;
  • dobra znajomość pakietu MS Office;
  • umiejętność nawiązywania kontaktów w pracy z obsługą interesantów;
  • dokładność, odpowiedzialność, wysoka kultura osobista;
  • umiejętność właściwego organizowania pracy na zajmowanym stanowisku.

Dodatkowe atuty:

  • znajomość zagadnień gospodarowania nieruchomościami potwierdzona odbytymi szkoleniami, licencjami lub doświadczeniem w pracy na podobnym stanowisku;
  • doświadczenie w obsłudze klientów / interesantów.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym do dnia 25.05.2018 r. na adres:

      Spółdzielnia Mieszkaniowa KOPERNIK
      ul. Matejki 94/96
      87-100 Toruń

Załączając swoje CV, konieczne jest dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółdzielnię Mieszkaniową Kopernik w Toruniu przy ul. Matejki 94/96 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego na stanowisko Administrator, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2016 r. poz. 922, t.j. z 28.06.2016 r.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.

Nadsyłanych dokumentów nie zwracamy.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty, w związku z tym prosimy o podanie aktualnego numeru telefonu kontaktowego i/lub adresu e-mail.

Aktualności

BIEŻĄCE INFORMACJE
PLAN REMONTÓW
STAWKI OPŁAT
HARMONOGRAM ODCZYTÓW
Podzielniki c.o. – grupa sierpniowa
OFERTY
Najem lokali użytkowych
Najem powierzchni reklamowych
DZIAŁALNOŚĆ S-O-K
Charakterystyka działalności
Zaproszenia stałe
Imprezy okazjonalne
Koło Wędkarskie
Środy szachowe
Biegacze
Rowelersi
Nordic Walking