Wycieczka do Osieka nad Wisłą
W niedzielę 15 kwietnia 2018 r. grupa ponad siedemdziesięciu cyklistów wzięła udział w wycieczce rowerowej na Taras Widokowy znajdujący się w Osieku nad Wisłą.

Spółdzielnia Mieszkaniowa Kopernik już od 19 lat wspólnie z Oddziałem PTTK w Toruniu organizuje niedzielne wycieczki rowerowe. Piękna słoneczna pogoda niewątpliwie przyczyniła się do bardzo licznego udziału rowerzystów w wycieczce.
Trasa prowadziła ścieżką rowerową do Osieka Nad Wisłą przez piękne leśne tereny Kaszczorka, Złotorii, Grabowca, Silna i Osieka.
Na Tarasie Widokowym Wisły im. Michała Kokota przygotowane zostało wspólne biesiadowanie. Była to doskonała okazja do integracji społeczności lokalnej i zachęcenie mieszkańców do turystyki rowerowej. Nad wodą zorganizowane zostały konkursy sprawnościowe zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Nie zabrakło również tradycyjnego ogniska z kiełbaskami, które przygotowane zostało przez panów Tomasza Wieczyńskiego (sołtysa Osieka) i Krzysztofa Balewskiego ochotników Straży Pożarnej w Osieku Nad Wisłą.
Serdecznie dziękujemy Współorganizatorom za współpracę.

Do zobaczenia na ścieżkach rowerowych.

Imprezy okazjonalne


BIEŻĄCE INFORMACJE
PLAN REMONTÓW
STAWKI OPŁAT
OFERTY
Najem lokali użytkowych
Najem powierzchni reklamowych
Zbycie gruntów
DZIAŁALNOŚĆ S-O-K
Charakterystyka działalności
Zaproszenia stałe
Imprezy okazjonalne
Koło Wędkarskie
Środy szachowe
Biegacze
Rowelersi
Nordic Walking